Malipayon, masami, dato ug lamian - kana ang Coconut Key Lime Momtini. Kining tropikal nga kalipay naggikan sa libro ni Natalie Bovis, "Preggatinis" ™ (nga gipatik sa The Globe Pequot Press), nga usa sa labing malipayon nga mga koleksyon sa mga dili alkoholikong ilimnon nga anaa. Nagdako ka man o dili (hingpit nga baby drink nga ilimnon!), Kini usa ka yano nga talagsaong mocktail nga nagsagol sa lubi ug key key.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ounces
- limeade
- 1 ounce
- gatas sa lubi
- 1/2 teaspoon nga powdered sugar
- 1 ounce Stirrings Gipatin-aw ang Key Lime
- 2-3 tulo nga vanilla extract (opsyonal)
- 1 ka kutsara nga lubi sa lubi
Unsaon sa Paghimo Niini
- I-shake ang una nga lima ka mga ingrediente nga adunay yelo.
- Gikan sa martini glass .
- Gikan sa mga lubi sa lubi.
Recipe sa maayong kabubut-on: Natalie Bovis - "Preggatinis"
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 715 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 26 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 2 g |