Kini nga resipe yano ug matam-is, parehas nga elegante ug ubos-sa-yuta. Hingpit alang sa mga tinapay nga walay dairy ug mga cupcake, ang vanilla ug chocolate, kining pag-us-os daw usa ka maayong ideya.
Naghimo og mga 2 1/2 nga mga tasa
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa / 1 tasa
- soy margarine (dairy-free, cold)
- 2 1/2 ka tasa nga asukar (confectioners ')
- 1/4 tasa nga cream sa lubi (o, alternatibo, bug-os nga tambok nga gatas sa lubi)
- 1 teaspoon vanilla extract
- 1 1/2 ka copa ang giladmon sa lubi
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan gamit ang usa ka electric hand-mixer, i-cream ang dairy-free nga soy margarine hangtud nga hapsay ug fluffy.
- Sa hinay-hinay, idugang ang asukar sa mga confectioner, pag-blending hangtod magkahiusa.
- Idugang ang cream sa lubi (o lubi sa gatas), vanilla extract, ug mga lubi sa lubi ug pat-ak hangtud nga creamy.
Paggamit sa mga frost nga walay dairy dairy ug mga cupcake, nga nagdugang uban ang dugang nga flaked nga lubi kung gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3023 |
| Total Fat | 119 g |
| Tulas nga Tambok | 32 g |
| Unsaturated Fat | 37 g |
| Cholesterol | 2 mg |
| Sodium | 1,443 mg |
| Carbohydrates | 506 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |