Kining bukas nga nawong nga aso nga salmon bagel naghimo alang sa usa ka dakung pamahaw o paghalad sa paniudto. Kadaghanan sa mga grocery store nagbaligya sa pre-sliced smoked salmon, nga naghimo niini nga resipe nga usa ka snap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 yano nga bagel, tipak, toasted
- 6 oz.
- cream cheese , gihumok
- 2 Tbs. pasahero, gipaubos (opsyonal)
- 6 oz. hiniwa nga salmon
- 1/3 nga tisyu nga manipis nga sliced red sibuyas (opsyonal)
- Lab-as nga yuta nga black pepper sa pagtilaw
- Lemon wedges, alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ipakatap ang toasted bagel bottom halves uban ang cream cheese. Isablig sa ibabaw sa katunga sa mga capers, kon gusto. Ibabaw uban sa sliced aso nga salmon.
2. Modayandayan sa mga bagel nga panguna sa uban nga mga capers, sibuyas, ug itom nga pepper. Pag-alagad dayon sa lemon wedges.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 382 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 48 mg |
| Sodium | 569 mg |
| Carbohydrates | 45 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 16 g |