Kay sa usa ka lami sa ting-init, bisan unsa ang panahon, sa paghimo niini nga resipe sorbet sorbet. Naggamit kini og diyutay nga asukal kay sa kadaghanan sa uban nga mga bersyon, busa ang resulta nga lami usa sa lunsay, presko nga mga blackberry.
Mubo nga sulat ni Cook : Ang usa ka kutsara sa vodka gidugang sa sorbet aron makapatunghag usa ka hangin nga kalidad sa natapos nga produkto. Mahimong malikayan kini, apan ang sorbet adunay mas lisud, labaw nga chunky texture isip resulta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka copa nga lab-as nga blackberries (kapuli nga frozen berries)
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 2/3 tasa granulated asukal
- 1 ka kutsara nga vodka
Unsaon sa Paghimo Niini
Hugpong ang mga blackberry, tubig, ug lemon nga juice sa taas hangtud nga ang sagol nga hapsay. Pagbalhin sa mga berries ug juice ngadto sa usa ka dako nga saucepan ug pagpalihok sa asukar. Dad-a ang sagol nga berry sa usa ka hubag ug dayon kuhaa kini gikan sa kainit. Tugoti ang mga berries nga pabugnawan sa temperatura sa lawak sulod sa 5 minutos, ug dayon ipaagi kini pinaagi sa usa ka panit nga maayo ang mata. Biyai ang mga solido nga berry, ug isagol ang puree sa vodka.
Himoa nga ang pabugnawon sa pabugnawan ug dayon ipa-freeze kini sa usa ka magbubuhat sa ice cream sumala sa instruksyon sa tiggama.
Kini nga resipe sa sorbet nga sorbet naghimo sa 8 ka pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 131 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 2 g |