Oo, kini nga saging nga barbekyu nanginahanglan og kape. Ang kape makatabang sa paghatag sa sarsa og usa ka lalum, puno nga lami nga labi ka maayo sa pagkaon sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasang sibuyas (tinadtad)
- 1 tasa nga kape (kusog ug sa temperatura sa lawak)
- 1 1/2 ka kutsara nga ketchup
- 1/2 ka tasang brown sugar
- 1/2 ka tasa nga suka cider
- 1/4 nga kopa
- Salsahan sa Worcestershire
- 1/4 tasa mainit nga sili (minced)
- 3 ka kutsara nga chili powder
- 4 ngadto sa 6 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 teaspoons asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap sa usa ka dako nga saucepan ug simmer alang sa mga 15 minutos sa medium-ubos nga kainit.
- Pag-agda usahay ug tan-awa ang pagsunog. Bawasan ang kainit sa ubos kung gikinahanglan.
- Kuhaa gikan sa kainit ug pabugnaw sa bug-os.
- Ibubo sa usa ka blender ug puree hangtud nga hapsay.
- Gamita dayon o ibutang sa usa ka baso nga sudlanan sa refrigerator sulod sa 1 ka semana human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 13 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 98 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |