Sa Griyego: μπεκρή μεζέ, gipahayag nga beh-KREE meh-ZEH
Ang mga resipe alang sa plato magkalainlain, nga gigamit ang halos tanang matang sa karne, lainlaing mga hiwa sa utanon, ug mga panakot , apan silang tanan adunay usa ka butang nga komon: giluto sila sa bino. Kini nga pinggan nag-awhag sa karneng baboy ug usa ka klasikong meze nga nagsilbi sa usa ka maayo nga pulang bino.
(Tan-awa kini nga resipe sa video.)
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra sa lean nga pork shoulder (giputol sa 1 1/2 pulgada nga mga tipik)
- 1 medium sibuyas (diced)
- 1/3 nga kopa sa pulang bino
- 1/4 tasa sa tubig
- 1/2 kampanilya nga pepper (pula, binhi, hiniwa sa nipis nga mga singsing)
- 1/2 kampanilya nga pepper (berde, binhi, nga ginunting sa nipis nga mga singsing)
- 1/2 nga saging nga pepper (o pepperoncini pepper, nga gipangputol, gipait sa manipis nga mga singsing)
- 1/2 teaspoon nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga pepper
- 1/2 ka teaspoon sa cumin
- 1 teaspoon oregano (uga nga Grego)
- 1/3 ngadto sa 1/2 pulgada nga lana sa oliba (alang sa pagprito)
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka bug-at nga bottom frying pan o skillet, ibutang ang sibuyas sa 1/3 - 1/2 pulgada sa lana sa medium nga kainit. Idugang ang karne, ipaubos ang kainit, ug kape sa 20 minutos, kanunay nga pagpalihok aron ang karne dili magpabilin sa pan. Idugang ang bino ug padayon nga magluto sulod sa 20 minutos, kanunay nga makadasig. Idugang ang tubig ug pagluto sulod sa 10 ka minutos. Pag-agay sa sili ug asin, ug magluto sulod sa 10 ka minutos. Pagdugang og pepper, cumin, ug oregano, pagpalihok sa 2 minutos ug kuhaon gikan sa kainit.
Pag-alagad sa mga plato sa salad sa mga bahin nga 8-10 ka piraso matag plato ingon nga usa ka meze.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1074 |
| Total Fat | 87 g |
| Tulas nga Tambok | 20 g |
| Unsaturated Fat | 55 g |
| Cholesterol | 215 mg |
| Sodium | 521 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 60 g |