Kini nga batakang recipe sa steamer mahimong gamiton aron paghimo sa nagkalainlain nga matang sa flavorers nga mangangagat, maingon man sa mga mangangagat nga maninoy ug uban pang mga steam nga mangangayam.
Wala ka mahibal-an kung unsa ang usa ka bapor? Kini usa ka init, gatas nga gibase ug flavored-syrup nga ilimnon (nga libre sa caffeine gawas kung ang dugang nga syrup adunay caffeine) niini nga popular sa daghang mga tindahan sa kape.
Ang kini nga resipe naghimo sa usa ka pag-alagad apan kini dali nga ma-adjust aron sa paghimo sa mas dako nga gidaghanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga gatas (o gatas nga alternatibo sama sa
- soy gatas o gatas nga almendras)
- 1 1/2 ounces
- flavored syrup (3 squirts gikan sa dispenser sa Torani, o girekomendar nga gidaghanon sa tiggama, tan-awa ang Note sa ubos)
- Mahimong opsyonal: ang bug-at nga cream, ilabay
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pinaagi sa paggamit sa usa ka panit o sa panaksan, pag- init sa gatas o gatas nga alternatibo .
- Idugang ang lami nga syrup ngadto sa ubos sa usa ka dako nga mug o kopa.
- Ibubo ang steamed milk ngadto sa baso ug (kon gikinahanglan) pagpalihok sa ilimnon.
- Idugang ang opsyonal nga whipped cream.
- Magmalipayon.
Mubo nga sulat: Ang popular nga panakot sa bugas naglakip sa caramel, Irish nga cream, mint, chocolate, ug vanilla. Kung maghimo ka og bugas nga puno sa lami, dugangan ang gatas sa hinay-hinay aron malikayan ang pag-curdling o pagdugang sa vanilla syrup uban niini aron malikayan ang curdling.
Kung gusto nimo pakunhuran ang imong pag-inom sa asukal, mahimo ka maggamit og usa ka sugar-free flavored syrup.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 268 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 106 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |