Kini usa ka maayo, yano nga pork basting sauce o mop alang sa dako nga pagtibhang sa karne (labing maayo sa manok usab!). Kung dili nimo kini kinahanglan, putla ang resipe sa katunga.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gallon / 3.8 ka litro nga apple cider vinegar
- 1 ka litro / 900 mL nga sarsa sa Worcestershire
- 10 oz./300 mL lemon (ang juice)
- 3 tbsp./45 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-mix sa tanan nga mga sagol sa usa ka dako nga kolon ug dad-a sa usa ka lisud nga pabukala alang sa 10 minutos. Kini mao ang kinaraan, tinuod nga Southern Style nga sarsa nga saging, maayo kaayo sa manok ug dagkong pagtibhang sa baboy (Boston butt, abaga, hams, tibuok baboy, karneng baboy, ug uban pa).
2. Ang karne kinahanglan nga lutoon sa usa ka gamay nga kalayo (215 ngadto sa 225 degrees F) ug basted matag 20 ngadto sa 30 minutos (dili sa katapusan nga takna alang sa dagko nga mga piraso sa karne).
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 4 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |