Kini usa ka batakang panadero nga macaroni ug keso. Gihimo lamang kini sa linuto nga macaroni o penne pasta, keso, cream ug sour cream, ug seasonings.
Walay sarsa nga himoon, magluto lang sa pasta, magsagol sa keso ug ubang mga sagol, ug pagluto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces macaroni (o mini penne pasta)
- 8 ounces cheddar nga keso (hait, ginunting)
- 4 ounces Amerikano nga keso (ginunting o ginunting;
- Velveeta o susama )
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
- 1/2 nga tasa
- sour cream
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
- Opsyonal: paprika
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat oven ngadto sa 350 F. Mantikilya sa usa ka 2-quart baking dish.
- Magluto pasta sa nagbukal nga salted water human sa direksyon nga pakete. Pag-ilalom sa usa ka colander ug basaha sa makadiyut ang init nga tubig.
- Ibutang ang pasta balik sa saucepan ug idugang ang cheddar ug American cheeses, cream, ug sour cream.
- Idugang ang asin ug paminta. Pag-aghat nga maghiusa sa hingpit.
- Cuchara ang sinagol ngadto sa giandam nga pan nga linuto sa kalaha.
- Isablig sa paprika ug magaluto sa 25 minutos, o hangtud nga gamay nga browned.
Kausaban
- Uban sa Bread Crumb Topping: Sa dili pa ibutang ang casserole sa hurno, ipuno ang 1 ka kopa sa humok, presko nga tinapay nga mumho nga adunay 2 ka kutsara nga natunaw nga salted butter. Pag-uwang aron sa pagsul-ob sa mga mumho pag-ayo sa mantikilya.
- Isablig ang mga mumho sa ibabaw sa macaroni ug keso ug magaluto ingon nga gimando, hangtud nga ang mga mumho nga bulawan nga brown ug ang casserole nagabukal.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 626 |
| Total Fat | 36 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 110 mg |
| Sodium | 606 mg |
| Carbohydrates | 49 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 26 g |