Dili ako ang pinakadako nga fan sa microwave; sa pagkatinuod, kanunay kong kalimtan kini bisan sa akong kusina. Nga mao, hangtud nga gusto nako kini nga pag-akusar - KARON! Kini nga resipe nagkinahanglan og kulang sa 5 minutos aron sa pag-andam ug dayon pipila lang ka oras nga chilling, mao nga kini usa ka dako nga matam-is nga pagtratar alang sa mga pangandoy sa chocolate sa semana o mga part-time nga mga minuto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa
- soy gatas o gatas nga almendras
- 1/3 nga kopa sa asukal sa confectioners
- 1/2 nga tasa nga puno sa tambok nga gatas sa lubi
- 18 ounces (mga 3 ka tasa) nga mga chocolate chips nga walay dairy dairy
- 1/4 nga kopa
- Ang dairy-free nga soy margarine , nga gidugmok
Unsaon sa Paghimo Niini
- Grasa ug linya nga usa ka 8 "x8" nga pinggan nga may papel nga parchment, aron ang panit mag-ayo sa mga kilid. Paggahin.
- Sa usa ka medium-sized nga heatproof nga panaksan (nga igo nga igo aron mahaum sa mga sangkap apan igo nga igo aron masulod sa microwave), isagol ang mga gatas nga soy ug sugar sa confectioners, pagsagol hangtud nga hapsay ug hiniusa. Idugang ang gatas sa lubi ug isagol hangtud nga hapsay. Idugang ang mga chocolate chips ug soy margarine nga mga piraso, ug pagpalihok hangtud parehas nga gisagol.
- Microwave sa sagol sa medium alang sa mga 2-5 ka minuto, pagpalihok sa matag minuto o labaw pa, hangtud nga ang tanan nga chocolate chips natunaw. Kuhaa gikan sa microwave ug pukpoka ang sagol hangtud nga kini hapsay ug bisan sa pagkauyon ug kolor. Ibubo ngadto sa giandam nga parchment-lined dish ug refrigerate hangtud itakda, mga 3-4 ka oras. Pag-alagad sa katugnaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 58 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |