Naglutaw nga sabaw ug usa ka pakete sa gravy mix flavor kini nga simple nga resipe steak crockpot. Lamang 4 ka sangkap, dugang asin, pepper, ug tubig!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 kilo nga kubo nga steak, o lomo nga round steak, sa mga gidak-on nga gidak-on sa pag-alagad
- Dash asin
- Dash pepper
- 2 tablespoons nga harina
- 1 sobre nga sibuyas gravy mix
- 1 mahimo (10 3/4 ounces)
- mub-an nga cream sa sabaw nga uhong
- 1 tasa nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Isablig ang karne sa asin ug pepper.
- Pagdalag steak sa harina, fry hangtud brown.
- Ibutang sa hinay nga cooker.
- Pagdugang sa tubig, sabaw, ug gravy mix.
- Tabuni ug magluto sa ubos sulod sa 6 ngadto sa 8 ka oras.
- Mag-alagad uban sa mashed patatas o kan-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 373 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 43 mg |
| Sodium | 213 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 12 g |