Ang Toll House cookies mao ang tin-aw nga paborito nga chocolate chip cookie sa Amerika. Kini usa ka paboritong paborito nga bersyon sa orihinal nga resipe ug naghimo sa dako, chewy-in-the-center, mga crisp-on-the-edges, chocolate chip cookies .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/4 ka copa
- hingpit nga harina
- 1 ka kutsarita nga baking soda
- 1 ka asin nga asin
- 1 tasa mantikilya (humok)
- 3/4 tasa kahayag brown nga asukal (giputos)
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 1 teaspoon vanilla extract
- 2 ka dako nga itlog
- 2 ka tasang itom o semi-matam-is nga chocolate chips
- 1 tasa walnuts (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno ngadto sa 375 F.
- Susiha ang harina, baking soda , ug asin ngadto sa usa ka gamay nga panaksan. Diha sa usa ka dako nga panaksan ug gamit ang usa ka electric mixer, ang cream maghiusa sa mantikilya, sugars, ug vanilla extract. Pukpok sa mga itlog, tagsa-tagsa, ug maayo ang pagkahuman sa matag dugang. Pukpok sa sifted ingredients hangtud nga magkasagol. Pag-agay sa chocolate chips ug nut.
- I-drop ang minasa sa 1/4 nga bahin sa tasa nga mga 3 ka pulgada gawas sa ungreased cookie sheets. Magaluto alang sa 11 ngadto sa 13 ka minuto, o hangtud nga bulawan nga brown sa palibot sa mga ngilit. Ibutang ang mga cookie sheets sa wire racks aron pabugnawon sulod sa 2 ngadto sa 3 minutos, unya ibalhin ang mga cookies sa mga racks aron bug-os nga bugnawon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 268 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 156 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |