Ang pulong nga "cordial" nagkahulogan sa usa ka non-alcoholic refreshing nga ilimnon sa daghang mga dapit sa gawas sa US Vyssinatha - βυσσινάδα sa Griyego ug gipahayag nga vee-see-NAH-thah - mao gayud kana. Kini usa ka tinuod nga pagtagad sa panahon sa init nga panahon ug wala kini'y alkohol.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 teaspoon nga sour syrup nga syrup (tan-awa sa ubos)
- 5 ounce ka tubig (bugnaw ang yelo, plus ice cubes kung gusto)
Unsaon sa Paghimo Niini
Idugang ang syrup sa tubig ug pagpalihok. Idugang ang yelo ug magkalipay!
Mubo nga sulat: Ang syrup gikan sa sour cherry nga mapreserbar mahimong gamiton, o gamiton ang syrup gikan sa Sour Cherry Spoon Sweet .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 20 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |