Ang pagdugang sa sun-dried tomatoes sa usa ka homemade hummus nga resipe nagdugang og usa ka gamay nga texture ug kolor ug usa ka daghang lami. Ang paghimo sa homemade hummus sayon ra kaayo - itugyan lang ang tanan sa blender o processor sa pagkaon, ug iproseso hangtud kini hapsay.
Ang Hummus usa ka natural nga vegetarian, vegan, ug walay gluten nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 15 ounce mahimo nga mga chickpeas, gipaagas (garbanzo beans)
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- 1/4 nga kopa
- mga panit sa adlaw nga panit (sa lana o rehydrated)
- 2 tbsp. lemon juice
- 3 ka cloves nga ahos
- 1/2 tsp. paprika
- 2 tbsp. tubig
- 1/4 tsp. asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Iproseso ang tanan nga mga sangkap sa usa ka processor sa pagkaon o blender hangtud nga hapsay, makadugang sa dugang nga likido kon gikinahanglan. Mao kana! Malingaw sa imong homemade hummus.
- Kung gusto nimo, mahimo nimo usab nga dugangan ang pinalayo nga kamatis nga kamatis, ug iproseso ang hummus hangtud nga ang mga kamatis maayo nga ituslo kaysa dili hingpit nga hapsay. Kini maghatag sa imong hummus og usa ka gamay nga extra texture kung gusto nimo.
- Kung ang imong blender dili lig-on aron pagdumala sa mga lami nga kamatis, tingali kinahanglan nimo nga hatagan sila ug dali nga pagputol.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 283 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 209 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 11 g |