Kini nga cake mao ang sayon kaayo nga himoon - walay kinahanglan nga electric mixer! Ang mapainubsanon apan flavorful, kini nga cake hingpit alang sa adlaw-adlaw nga pagluto ug mga panghinlo sa gabii sa gabii. Aron makadugang sa kape nga paghikap sa imong cake, katugnaw uban niining Dairy-Free Coffee Frosting .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka tasa nga harina sa tanan nga katuyoan
- 1 3/4 ka tasa nga asukar
- 1/2 ka tasa nga walay kape nga powder nga cocoa (o carob powder)
- 1 ka asin nga asin
- 2 teaspoons nga baking soda
- 1 3/4 ka tasa nga kape (katugnaw o temperatura sa lawak)
- 3/4 nga kopa nga lana sa canola
- 1/4 tasa nga maple syrup
- 2 ka kutsarang puti nga distilled vinegar
- 2 teaspoons vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat ang hurno sa 350 F. Mahumot nga lana sa usa ka 9 "x13" cake pan o casserole nga pinggan ug ibutang.
2. Sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol, pag-alis sa harina, asukar, kakaw sa kakaw, asin ug baking soda. Sa laing gamay nga panaksan nga panagsagol, pag-boukar sa kape, lana sa canola, maple syrup, suka ug vanilla. Paghimo og usa ka atabay sa sentro sa mga uga nga sagol. Ibubo ang basa nga sangkap ngadto sa atabay ug pil-a ngadto sa uga nga mga sagol, pagsagol hangtud nga magkahiusa.
Ibubo ngadto sa giandam nga pinggan ug magaluto alang sa 30-40 ka minuto, o hangtud nga ang usa ka toothpick nga gisal-ut ngadto sa tunga-tunga nga limpyo. Ang tanan nga keyk nga bug-os nga bugnaw sa usa ka wire cooling rack sa dili pa mag-icing uban sa imong paborito nga Dairy-Free Frosting .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 334 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 376 mg |
| Carbohydrates | 48 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |