Ang usa ka gamay nga flambe naghimo niining duga sa peach nga labi ka espesyal. Basaha kini nga tutorial sa flambe alang sa mga tip kon unsaon pag-master kini nga teknik.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka peach (hinog apan lig-on pa)
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga mantikilya
- 3 ka kutsarang brown sugar
- 3 ka kutsarang mangitngit nga rum
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dad-a ang 2 hinog, peaches, pagputol sa katunga, unya ad-ad sa mga 4 o 5 mga hiwa.
- Matunaw ang pipila ka kutsara nga mantikilya sa kainit sa kainit sa usa ka bug-at, lawom nga panit sa usa ka taas nga kuptanan.
- Pagdugang 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga brown sugar; pagpalihok. Idugang ang mga peach. Magluto hangtud nga mainiton ug magsugod sa pagpahumok, mga 1 minutos.
- Palunga ang mga peach ug himoa nga magluto sila og dugang nga 30 segundos. Kuhaa ang kalaha gikan sa kainit ug idugang ang rum (ang kahayag o ang kangitngit; ang kangitngit adunay labaw nga palami) aron makatilaw, ug magbag-o sa kalaha.
- Ibutang ang pan sa likod sa kainit. Ang kahayag usa ka dugay nga katugma ug moagi sa pan. Magtindog ug balia ang imong nawong. Himoa nga ang siga sa mamatay ug sarsa sa pagpilo sa gamay
- Kuhaa gikan sa kainit ug mag-alagad sa ice cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 343 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 42 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |