Sa labing nag-unang kahimtang niini, ang toffee usa lamang ka asukar nga giluto sa usa ka taas nga temperatura ug gibilin aron pabugnawon ug gipatig-a. Kini nga resipe magpaila kanimo sa toffee, ug gikan dinhi mahimo ka mag-eksperimento sa pagdugang sa mga nuts o uban pang mga flavorings.
Ayaw ibutang sa suka sa resipe - saligi ako, dili ka makatilaw niini sa nahuman nga produkto. Ang pipila ka mga toffee nga resipe (sama niining usa) magtawag alang sa suka o cream sa tartar nga idugang. Ang duha niini nga mga produkto mga acidic, ug pagtabang sa tukog sa asukar ug paghimo sa tukmang kristal nga istraktura. Ubos nga linya: ang suka makatabang sa duga sa duga. Ipasa ang toffee!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasang brown sugar
- 4 tbsp. puti nga suka
- 1 tasa nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og 6x6 inch pan pinaagi sa pag-spray sa spray sa nonstick cooking o pagtabon niini sa foil.
2. Ibutang ang asukar ug suka sa usa ka medium saucepan, ug pagdugang 1 ka kopa sa tubig. Pag-agas hangtud matunaw ang asukar.
3. Tugoti ang mga timpla nga lutoon, dayon tabuni ug padayon nga lutoon sa 3 ka minutos.
4. Pag- ablihi ug lutoon hangtud nga ang temperatura 285 degrees, o humok nga liki.
5. Ibubo ngadto sa giandam nga kaldero ug ibutang kini nga gamay.
6. Markahi ang mga kwadro nga may kutsilyo o boksing nga scraper. Himoa nga hingpit nga matig-a.
7. Pagputol sa mga piraso ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 26 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |