Adunay diyutay nga pagtibhang sa karne ingon nga user-friendly sama sa pork loin. Kining lamian ug sayon nga resipe sa pork loin nagkinahanglan lamang og pipila ka mga minuto sa pag-andam alang sa hurno, ug ang mga resulta usa ka humay, panit, ug humot nga aromatik.
Naghimo sa 68 ka Porsyento sa Sagbot nga Pinaon nga Pork Loin
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 hugpong nga rosemary, gihugasan, gibilin sa mga punoan
- 1 hugpong nga bag-ong thyme, gihugasan, gibiyaan sa mga stems
- 1 hugpong nga tarragon, gihugasan, gibilin sa mga punoan
- 2 tbsp lana sa oliba
- 3 lb boneless pork loin roast
- asin ug presko nga itom nga pepper sa lami
- 1 tsp paprika
- 6 cloves nga ahos, nga wala mapulbo, apan panit ang panit sa tumoy sa kutsilyo
Unsaon sa Paghimo Niini
Idugang ang lab-as nga mga hilba, mga punoan ug tanan, ngadto sa usa ka 9 x 12 nga linuto sa kalaha nga pinggan o pan, uban sa lana sa oliba. Pagdali sa pagsul-ob, ug ibutang ang baboy loin ibabaw sa higdaanan sa mga hilba. Pag-abut sa lami sa karneng baboy nga dunay asin, lab-as nga itom nga pepper, ug paprika. Pagtanga sa ahos ang mga cloves sa palibot sa karne.Kaligum alang sa 35 ka minutos, unya kuhaa ug ibali ang baboy loin. Pinaagi sa paggamit sa usa ka parisan sa mga kimpit, pagtabon sa tumoy sa karne sa baboy uban sa nalaya nga mga hilba. Ibutang pabalik sa hurnohan, ug ibutang sa 30 minutos pa, o hangtud nga moabot ang temperatura sa sulod sa 155 degrees F.Allow aron mahimutang ang hugpong nga gitabonan og foil sulod sa 15 minutos sa dili pa pag-iit ug pag-alagad. Pagdayandayan uban sa sinangag nga mga clove nga ahos, ug ang bisan unsang natural nga mga juices sa karne gikan sa kalaha.| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 463 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 148 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 47 g |