Kining talagsaon nga matam-is, nagkalain nga resipe alang sa Swedish Nuts usa ka dako nga pag-igo sa mga bata. Mahimo nimo nga matadlong ang Madagascar vanilla beans sa vodka inay gamiton ang gipalit nga vanilla extract. Sa matag higayon nga mogamit ka niini nga vanilla, dugangi ang gamay nga vodka. Ang vanilla nagpadayon nga mas maayo ug mas maayo sa edad!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound pecan halves
- 2 itlog nga puti
- 1 tasa nga asukar
- 1/2 ngadto sa 1 teaspoon nga kaningag
- Pinch salt
- 1 teaspoon vanilla (labing maayo nga hinimo sa balay)
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat hurno sa 325 degrees. Pukpok ang mga puti nga itlog hangtud nga mabuak. Idugang ang asin, dayon ang asukal, usa ka kutsara sa usa ka higayon, pagpildi hangtud matukod ang mga tayuktok; pagpalihok sa cinnamon, asin, ug vanila. Piloa ang mga nut ngadto sa meringue. Matunaw ang mantikilya sa 15x10 inch jellyroll pan. Ipakaylap ang patag nga mga nut sa mantikilya.
2. Pagluto 30 minutos, pagpalihok sa matag 10 minutos, hangtud nga ang mga almendras puno sa kape ug ang tanang mantikilya masuhop. Pukawa ug ibutang sa sudlanan sa hangin.
Nag-alagad 8-10
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 477 |
| Total Fat | 42 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 21 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 42 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 5 g |