Kining dali nga pear cobbler usa ka "dump cake". Kon wala ka makadungog sa usa ka dump cake , kini sa basehan gihimo gikan sa usa ka tindahan nga gipalit nga cake nga gibaligya ug usa ka lata nga prutas o pie nga pagpuno, dugang pa nga laing panimpla o duha ug sangkap nga makatabang sa pag-moisten sa dry cake mix. Ang tanan nga mga sagol nga "dumped" sa usa ka pan, usahay gihatagan ug pagpalihok, ug dayon lutoon. Kini usa ka maayong paagi sa pagdali sa pagdali sa usa ka dessert samtang gamiton ang naa sa kamot sa pantry. Samtang ang kadaghanan sa dump nga mga tinapay adunay bunga, adunay pipila ka mga resipe nga nagpunting sa mga tam-is, sama sa chocolate, caramel, ug peanut butter.
Adunay upat lamang nga mga sagol sa niini nga resipe, ug ang panahon nga gikinahanglan aron mag-assemble mao kung unsa ka dugay kini gikinahanglan aron matunaw ang mantekilya, apan kini makatilaw sama sa imong paggasto og mas daghang oras sa kusina nga nagbutang niini nga pear cobbler. Pag-alagad sa mainit nga mga hiwa uban sa ice cream sa vanilla o bag-o nga whipped cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 20-ounce mahimo nga hiniwa nga mga peras sa mabug-at nga syrup
- 1 18-ounce nga kahon nga dalag
- cake mix
- 1/2 tasa nga mantekilya (natunaw)
- Ang yuta nga ginger o nutmeg
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 350 F.
- Ibubo ang mga pear nga may syrup ngadto sa usa ka oblong baking pan. Isablig ang taro nga mix sama sa pears. Ang drizzle natunaw nga mantekilya tungod sa cake mix . Hinay nga isablig ang luy-a o nutmeg.
- Magaluto sulod sa 35 ka minutos o hangtud sa bubbly. Pag-alagad sa mainit nga uban sa ice cream o whipped cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 213 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 561 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 13 g |