Nahibal -an ug gihigugma ang Moscato tungod sa presko ug lami nga lami niini ug mas nindot nga profile. Kini nga mga tema sa palata nagdala ngadto sa atong strawberry ug apog nga Moscato mixer, diin ang makusog, pag-awit sa ting-init nga porma sa apog ug dash sa berry amps sa mga inanero nga mga bahin sa prutas sa bino mismo.
Gipahimuslan pag-ayo ang matam-is nga synergy tali sa mga strawberry ug apog, dayon ibalik ang volume pinaagi sa usa ka gamay nga mint, kini nga mixer nga sama sa sanga ang andam na sa ting-init.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 750 ml nga botelya sa
- Mosyon sa Moscato
- 2 ounces nga triple sec
- 1 pinta sa mga strawberry (gihugasan ug ginunting)
- 3 Limes (usa ka dairy, duha ka sliced)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang botelya sa Moscato sa triple sec sa usa ka dako nga pitcher.
- Pakursa ang duga sa usa ka apog ngadto sa pitsel.
- Pagdugang og ginunting nga mga strawberry ug mga hiwa nga limes uban sa mga dahon sa mint.
- Palambuon sulod sa labing menos usa ka oras aron ang mga lami magkasumpay.
- Pag-alagad sa yelo uban sa usa ka gamay nga gamay nga mint ug slice sa apog sama sa garnish.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 125 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |