Ang pagkalipay sa mga chops chops anaa sa kinatibuk-an kanimo. Usba ang mga sangkap aron masud-ong ang imong lami. Ang bisan unsang paagi, halang o malumo, kini nga mga matam-is apan may lami nga sinangag nga mga pork chops dali nga mahimong usa sa imong paborito nga "go-to" nga mga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 3/4-inch nga baga nga pork loin chops
- 1 1/2 ka kutsara
- brown sugar
- 2 teaspoons chili powder
- 1 ka pepper pepper, binhi ug minced
- 1 ngadto sa 2 ka cloves nga ahos, minced
- 1 teaspoon nga cumin
- 1 teaspoon nga paprika
- 1/2 nga sili nga sibuyas nga sibuyas
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdugtong ang mga humok nga mga sagol. Hingpit nga guntingon ang timpla sa spice sa tibuok nga nawong sa matag pork chop. Ibutang ang mga pork chops ngadto sa mabaw nga pinggan, tabonan ang plastik nga wrapper ug ibutang sa refrigerator sulod sa 30 minutos.
2. Pag-init og mainit nga grill alang sa medium-high heat. Pag-ihaw sulod sa 10 ngadto sa 12 ka minutos, depende sa gibag-on. Sa higayon nga lutoon, kuhaon gikan sa init ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 180 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 33 mg |
| Sodium | 76 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 13 g |