Kining taas nga kainit nga pamaagi alang sa usa ka inihaw nga karne wala'y kabalaka ug nagpatubo sa usa ka hingpit nga sinangag nga karne sa matag higayon. Ang sinugba kinahanglan nga magpabilin sa hurno sulod sa labing menos 2 ka oras ug kini kinahanglan nga gikan sa refrigerator sulod sa mga 45 minutos hangtud sa 1 ka oras sa wala pa mag-ihaw, busa planoha kini.
Tan-awa usab
Beef Tenderloin nga May Bourbon
Ang Pepper ug ang Daghang Prutas Ang Sirloin Strike
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 boneless round tip nga sinugba, mga 4 ngadto sa 5 ka libras, temperatura sa lawak
- 2 ka kutsarang tanan nga katuyoan nga harina
- 1 teaspoon kosher asin
- 1/2 ka teaspoon nga ahos nga asin o ahos nga powder
- 1/2 teaspoon nga yuta itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang sinugba nga karne gikan sa refrigerator ug ibutang kini sulod sa 45 minutos.
- Init ang hurno sa 500 F.
- Paghiusa sa usa ka pan nga linuto sa pan uban ang foil ug ibutang ang usa ka panaksan sa kalaha.
- Guntinga ang mga slash sa tambok sa karne sa usa ka pattern nga diamante.
- Gabunon ang tanan nga gamit nga harina, kosher nga asin, asin nga ahos, ug pepper. Guntinga ang hugut nga butanganan sa tibuok nga tipik sa timpla sa harina nga harina.
- Ibutang ang sinugba sa butanganan sa giandam nga linuto sa kalaha. Ibutang ang sinugba sa hurno ug dayon pagkunhod sa temperatura sa hurnohan ngadto sa 475 F. Ibutang ang karne sa 30 ngadto sa 35 minutos, o mga 7 minutos kada pound.
- Kuhaa ang kainit ug ibilin ang sinugba sa oven sa 2 1/2 ka oras. Ayaw ablihi ang hurno hangtud nga ang oras nahuman na ug andam ka sa pagkulit sa sinugba ug pag-alagad niini. Tolda ang sinugba nga foil ug ipahuwad kini sulod sa 10 minutos.
- Ang sinugba dili igo nga medium.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 539 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 214 mg |
| Sodium | 609 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 78 g |