Sayon nga Pagkaon sa Chocolate
Nganong moadto sa powdered packets kung kini sayon kaayo sa paghimo sa mainit nga tsokolate sa balay uban niining sayon nga resipe? Mas maayo pa: Kini nga mainit nga chocolate dato ug creamy, ug dili nimo kinahanglan nga gamiton ang tanang gatas nga anaa sa balay. Mahimo nimo kining himoon nga mainit nga tsokolate sa Crockpot. Ibabaw kini nga homemade hot chocolate uban sa homemade raspberry marshmallow alang sa usa ka tinuod nga dekadent nga pagtagad!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 14 oz. mahimong matam-is nga gatas nga gatas
- 1/2 ka tasa nga cocoa powder
- 1 tsp. lunsay nga vanilla nga kinuha
- 1/8 tsp. kosher asin
- 6-1 / 2 nga mga tasa nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang whisk nagkahiusa sa gipatam-an nga gatas, cocoa powder, vanilla ug asin sa usa ka medium saucepan sa medium-low heat.
- Maghumok sa tubig, mga usa ka kopa sa usa ka panahon. Pag-init hangtud sa pag-init, mga 10 minutos. Mubo nga sulat: Ayaw tugoti ang mainit nga tsokolate nga lutoon. Kinahanglan lamang kini nga mag-ulan hangtud nga matunaw.
- Mga Direksyon sa Crockpot: Pagdungan sa tanan nga mga sagol. Ibubo ngadto sa hinay nga cooker. Pag-init sa ubos 1-3 oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 457 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 34 mg |
| Sodium | 347 mg |
| Carbohydrates | 80 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 11 g |