Ang classic nga sarsa sa Hollandaise dili ingon ka malisud ingon sa uban nga ikaw nagtuo. Himoa kini sa hinay-hinay, sundon ang mga panudlo, ug ikaw adunay usa ka hingpit nga Hollandaise Sauce sa matag panahon.
Gikulbaan pag-ayo ang mga lakang ni Danilo Alfaro nga mga instruksyon alang sa usa ka hingpit nga Hollandaise Sauce.
Ang Hollandaise Sauce usa ka lamian nga dungan sa daghang mga plato: isda, mga itlog, asparagus hingpit nga mga kauban sa mahaiton, sarsa nga sarsa. Alang sa mga kalainan sa usa ka classic Hollandaise nga sarsa adunay usa ka pagtan-aw sa niini nga mga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 250g (8 oz) unsalted butter
- 4 ka dako nga mga itlog sa itlog
- 1 ka teaspoon nga tarragon nga suka
- Pinch salt
- ½ lemon
- Cayenne pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantikilya sa ubos nga kainit. Kini magbulag sa paghimo sa usa ka layer sa tin-aw nga bulawan nga tambok (giklaro mantikilya) sa ibabaw. Paggamit og usa ka karga aron kuhaon ang tin-aw nga mantekilya, ibilin ang gatas nga nahabilin sa kalaha (isalikway ang nahibilin). Hupti ang gipatin-aw nga mantekilya sa usa ka mainit nga dapit.
- ibutang ang yolks sa itlog sa usa ka stainless steel bowl uban sa suka, asin ug 2 teaspoons sa bugnaw nga tubig ug humagis sulod sa pipila ka minutos.
- Ibutang ang panaksan sa usa ka pan sa simmering nga tubig.
- Padayon nga whisking hangtud nga ang sagol nga mao ang maluspad, ug ang baga ug fluffy.
- Kuhaa gikan sa pan sa simmering tubig ug hinay-hinay nga whisk sa giklaro mantequilla. Paggiot sa lemon juice, panahon uban ang pinch of cayenne ug susiha ang asin. Pag-alagad dayon sa mahimo.
Recipe sa maayong kabubut-on sa Canteen - Great British Food Book
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 497 |
| Total Fat | 52 g |
| Tulas nga Tambok | 31 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 348 mg |
| Sodium | 168 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |