Ang pinutol nga mga liso lumad sa Santa Maria Valley sa Southern California. Kini usa ka krus tali sa gamay nga pink ug usa ka gamay nga puti nga bean. Mahimo nga mapalit ang online o mahimo nimo kapuli ang pinto beans. Kini nga mga liso mao ang tradisyonal nga pinggan sa Santa Maria Barbecue .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra (450 g) nga mga liso sa pinquito, gihugasan
- 3/4 nga tasa (180 mL) nga purong nga kamatis
- 1/2 nga tasa (120 mL) cubed ham
- 1/4 tasa (60 mL) sili nga sili
- 1 ka kutsara (15 mL) nga asukar
- 1 clove nga ahos, minced
- 1 teaspoon (5 ml) asin
- 1 ka kutsarita (5 ml) nga uga nga mustasa
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagkaon sa mga pino nga mga lamok sa daghang bugnaw nga tubig sa tibuok gabii. Hugasi, hugasi ug ibutang ang mga liso sa usa ka dako nga kolon. Tabuni ang presko nga tubig ug simmer sulod sa 2 ka oras o hangtud nga ang liso mahimo nga malomo.
2. Sa kasamtangan, sauté ham sa usa ka pan. Idugang ang ahos ug magpadayon hangtud nga mga ahos sa ahos. Idugang ang nahabilin nga mga sangkap.
3. Pag-ilis sa mga liso ug ibalik ngadto sa kolon. Pag-agas sa ham ug sarsa ug pag-mix hangtud nga hiniusa. Pag-init hangtud nga mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 230 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 1,148 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 25 g |