Kini nga resipe sa barbekyu nga saging sa St. Louis susama sa mas popular nga sarsa sa saging sa Kansas City, apan dili kaayo matam-is, ug gamay nga gamay. Kini mao ang usa ka lamian nga resipe sa saging nga barbeky nga gamiton sa mga bata sa mga gusok, o sa sinugba nga manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga ketchup
- 1/2 tasa nga asukar (kape)
- 1/2 nga tasa nga sibuyas (pinahumok nga minasa)
- 2 ka cloves nga ahos (minced pinong)
- 1/2 ka copa nga apple cider nga suka
- 1/4 tasa mustasa (kape)
- 2 tbsp Worcestershire sauce
- 2 tbsp soy sauce
- 1 tsp hot sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-hiusa sa tanan nga mga sagol sa usa ka saucepan ug simmer, stirring, sa ubos nga kainit sa 20 minutos. Himoa ang cool sa temperatura sa lawak. Mahimo gamiton ingon nga usa ka sarsa nga basting sa katapusan sa pagluto, o gisagol human sa barbecuing, nga adunay dugang nga mga salsahan nga nagsilbi sa kilid.| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 91 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 600 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |