Ang Hibiscus mao ang usa sa pinakamaayong lami nga anaa ug kini maayo sa usa ka margarita . Adunay ubay-ubay nga mga resipe alang sa ingon nga usa ka cocktail ug alang sa kadaghanan nga bahin nga sila ang tanan nga fabulous. Kini nga Rosangel Margarita maoy usa sa akong bag-ong mga paborito alang sa daghang mga rason, labi na sa kamatuoran nga kini adunay talagsaon nga hibiscus-flavored tequila: Rosangel.
Mahimong ingon kini nga adunay daghan kaayo sa pag-inom tungod sa daghan kaayong mga juices, apan usab timan-i nga kini mga minuto nga mga bahin ug importante nga magpabilin kini nga ingon niana.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces Rosangel Tequila
- 1/2 onsa premium
- orange liqueur
- 1 ka kutsara
- agave nectar
- Juice nga 1 lime
- 1 ka kutsara nga bag-ong gipuga
- orange juice
- 1 ka kutsara
- cranberry juice
- Pagsabak sa
- Ginger ale
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Gikan sa usa ka balkonahe nga usa ka coupe .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 157 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Carbohydrates | 34 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |