Ang mga praline bar nga gihimo sa brown sugar, graham crackers, ug butter ug pecans. Kinahanglan nimo ang 15x10x1-inch jelly roll pan. Ang mga bar mao ang sayon nga pag-andam ug andam nga ubos sa tunga sa oras.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 24 graham cracker squares
- 1/2 tasa kahayag nga brown sugar (punoan)
- 1/2 ka tasa mantequilla (o margarine)
- 1/2 teaspoon vanilla extract
- 1/2 tasa nga pecans (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa hurno sa 350 F. Susiha ang mga graham crackers sa usa ka layer sa usa ka 15x10x1-inch jelly roll pan.
- Heat brown sugar ug margarine sa pagluto; pabukala ug pukawa sa 1 minutos.
- Kuhaa gikan sa kainit; pagkutaw sa vanilla.
- Ibubo sa ibabaw sa graham crackers, pagpakatap nga parehas; isablig uban sa pecans.
- Magaluto hangtud bubbly, mga 8 ngadto sa 10 ka minutos.
- Pag-ayo og diyutay ug putlon ngadto sa mga kwadro.
Nalangkit nga mga resipe
- Buttery Toffee Recipe
- Toffee Graham Cracker Bar
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 113 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 95 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |