Taposa ang kagabhion sa usa ka bang, usa ka pinakasayon nga lava dessert sukad. Kini nga katingalahan sa usa ka mug nga kombinasyon sa pagkadato sa usa ka classic red velvet cake nga may matunaw-sa-imong-baba sa soufflé. Ang tanan nga gikinahanglan mao ang pipila ka mga sagol - lakip ang truffles alang sa mainit nga chocolate-caramel center - usa ka whisk, imong paborito nga mug, ug usa ka minuto sa microwave.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 Tbsp. hingpit nga harina
- 2 Tbsp. asukar
- 1/2 Tbsp. walay kape nga powder nga kakaw
- 1/8 tsp. linuto sa kalaha nga soda
- 2 Tbsp. buttermilk
- 1 Tbsp. walay tambok nga gatas
- 1/2 Tbsp. utanon nga lana
- 1/8 tsp. puti nga suka
- Pipila ka tinulo ang kolor sa pula nga pagkaon
- 2 ka chocolate truffle ball
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol gawas sa mga truffles ngadto sa usa ka dako nga luwas nga luwas sa microwave. Ang whisk hangtud batter hingpit nga hapsay. Kung gusto nimo ang usa ka mas itom nga pula nga kolor, mahimo nimong idugang ang dugang nga pangkolor sa pagkaon ug mag-ayo pag-usab. Gg
- Ipadayon ang chocolate truffle bola ngadto sa sentro sa cake batter. Siguroha nga ang mga bola hingpit nga natabonan sa cake batter.
- Magluto sa cake sa medium nga taas sa mga 50-60 segundo. Nagkalainlain ang mga microwave apan nangita kamo niini nga mobangon ug mobati nga tinguha nga makahikap. Kini kinahanglan usab nga mobiya gikan sa mga kilid sa usa ka gamay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2112 |
| Total Fat | 124 g |
| Tulas nga Tambok | 65 g |
| Unsaturated Fat | 44 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 1,692 mg |
| Carbohydrates | 218 g |
| Pagkaon sa Fiber | 34 g |
| Protein | 31 g |