Kini nga Pula nga Snagper dili angay nga kalingawan sa creamy, pink nga cocktail sa samang ngalan, ug kini dili gayud ang Bloody Mary (aka Red Snapper). Dili, kini usa ka popular nga tigpangitag , sama sa Redheaded Slut , diin ang juice sa cranberry mao ang koneksyon ug nagmugna og usa ka gamay nga mas dako nga magdudula kaysa normal.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 onsa whiskey ( Crown Royal Canadian )
- 1 onsa amaretto liqueur
- 2 ka ons nga cranberry juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa usa ka shot o sa daan nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 300 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 49 mg |
| Sodium | 36 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 15 g |