Gihigugma ko kining dali nga usa ka pinggan nga pagkaon nga resipe. Pinaagi sa pagluto sa ibabaw lamang sa manok, ang karne mag-uga sa humay ug malumo ug imong malikayan ang sapaw nga taklap sa ubos. Kung gusto nimo ang mainit nga pagkaon ug mainit nga pagkaon, kini nga resipe dili alang kanimo. Kini malumo, dato, ug makapahupay, dili halang.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa nga mamala nga mumho sa pan
- 1/2 nga tasa nga gisudlan sa keso sa Parmesan
- 1 ka kutsarang gipauga sa pan nga Italyano
- Salt ug pepper sa pagtilaw
- 1 itlog, gibunalan
- 1 (24-30 onsa) nga giputos nga frozen nga hash brown nga patatas, nalaya
- 10 ounce mahimo nga cream sa sabaw sa manok
- 1/2 nga gatas sa tasa
- 1 tasa sour cream O mayonnaise
- 1 tasa grated Havarti keso
- 1 ka kutsarang gipauga sa pan nga Italyano
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsara nga pepper
- 1 pulang kampanilya nga paminta, tinadtad
- 6 walay boneless, walay panit nga dughan nga manok
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-preheat sa oven ngadto sa 375 degrees F. Combine bread crumbs, Parmesan cheese, 1 teaspoon nga Italian seasoning, ug asin ug pepper sa pagtilaw sa plato. Ibutang ang itlog sa gagmay nga mabaw nga panaksan; maayong pagkalagot.
- Sa 13x9 nga "pan nga pan nga bildo nga bildo, isagol ang mga patatas, sabaw, gatas, sour cream, keso sa Havarti, 1 ka kutsarita nga uga nga panadero sa Italya, asin, pepper, ug pulang kampana nga pepper. Dughan sa itlog, dayon sa tinapay nga sinagol nga sinagol sa sinina. Dapit, sinagol nga bahin, sa sinagol nga patatas.
- Magaluto alang sa 40-50 ka minutos o hangtud nga ang manok hingpit nga lutoan ug patatas nga sagol nga nagabukal ug tabunon sa mga kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1837 |
| Total Fat | 103 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 42 g |
| Cholesterol | 519 mg |
| Sodium | 1,047 mg |
| Carbohydrates | 61 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 158 g |