Ang cream ug dugos naghimo sa bisan unsa nga resipe nga mas maayo, mas luscious. Kini nga lavender dugos nga resipe sa ice cream nagkinahanglan sa mananaog nga kombinasyon sa lami ug kini labaw pa nga maluho sa pagdugang sa gibutang nga lavender buds. Sa yano nga pagkasulti, kini nga lavender ice cream malipayon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa nga bug-at nga cream (whipping cream)
- 1 1/2 ka tasa tibuok o 2% gatas
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 2 ka kutsarang mamala nga lavender
Unsaon sa Paghimo Niini
- Unsaon paghimo sa lavender honey cream:
- Idugang ang bug-at nga cream, gatas, dugos, ug lavender ngadto sa medium saucepan nga gibutang sa medium heat. Pag-aghat usahay, dad-a ang lavender cream mixture sa pagpaningil.
- Susiha aron makita nga ang dugos bug-os nga dissolved sa cream ug unya makuha ang pan gikan sa kainit. Tugoti kini sa pagpahulay sa temperatura sa kwarto sulod sa 15 minutos. Pinaagi sa paggamit sa usa ka pino nga panala sa mata, palabihan ang lavender cream ug isalikway ang mga solido. Pilia ang sagol sa 1 ka takna ug dayon ibutang kini sa usa ka magbubuhat sa ice-cream sumala sa instruksyon sa tiggama.
Kini nga resipe sa lavender nga dugos sa yelo naghatag sa 6 ngadto sa 8 ka mga pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 245 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 55 mg |
| Sodium | 33 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 3 g |