Walay bisan unsa nga mas maayo kay sa homemade whipped cream. Alang sa talagsaon nga lami, sulayi kining maple cinnamon nga sinagol nga resipe sa krus isip usa ka hingpit nga tumoy alang sa mga pie sa holiday, beignet, ug pastry. Alang sa espesyal nga pagtagad, gamita kini sa kape o brioche alang sa usa ka tam-is, lami nga pamahaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga bug-at nga cream
- 2 ka kutsara nga maple syrup
- 1 ka kutsara nga asukar
- 1/2 teaspoon vanilla extract
- 1/4 teaspoon nga kaningag
Unsaon sa Paghimo Niini
Pukpok ang cream nga kusog nga kusog hangtud nga kini magsugod sa pagpatubo ug pagkuha sa gamay nga panit. Idugang ang maple syrup, asukal, vanilla extract, ug cinnamon sa cream. Padayon nga latigo ang cream hangtud nga kini mahimo nga mga tayog nga mga taluktok.
Ang kini nga maple cinnamon nga gipangulohan sa resipe sa krim naghimo sa igo nga gibag-o nga cream aron sa pagtabon sa 1 pie o sa pag-alagad uban sa 6 ngadto sa 8 nga dessert.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 34 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |