Usa ka yano ug sayon nga vegetarian recipe sa tempeh. Sa kini nga vegetarian ug vegan resipe gikan sa Indonesia, ang tempeh gisudlan sa usa ka gipatam-is ug masiut nga toyo, susama sa mga saus sa Indonesia. Makadasig!
Kon gusto ka nga mag-eksplikar sa global nga mga pagkaon, siguruha nga susihon kining koleksyon sa mga vegetarian nga resipe gikan sa tibuok kalibutan .
Pagtan-aw alang sa mas daghang mga pagkaon nga libre sa tempeh aron masulayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tbsp lana
- 1/2 sibuyas, hinay-hinay nga ginunting
- 1 bloke sa tempeh, giputol sa 1/2 pulgada nga cubes ug fried
- 1 tomato, tinadtad
- 1/4 tasa nga soy sauce
- 3 tbsp brown nga asukal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat 2 tablespoons lana sa usa ka wok.
- Idugang ang sibuyas ug fry hangtud nga ang sibuyas mahimong translucent.
- Idugang ang tomato ug fry alang sa 2-3 minutos pa. Dayon, idugang ang soy sauce, asukar ug tempeh ug isagol hangtud maayo ang pagkaligo. Pagdugang og usa ka gamay nga tubig kung ang sarsa sobra ka baga.
- Pag-alagad sa mainit nga bugas humay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 227 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,887 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 14 g |