Isip usa ka bata, nakahinumdom ko nga kan-on kini sa humay. Wala ako nahibal-an nga nagkaon ako sa spinach, ingon nga ang akong mga anak wala'y kasinatian mahitungod niini. Kini usa ka maayong paagi sa pagkuha sa imong mga anak sa pagkaon sa spinach nga walay reklamo! Siyempre, wala sila nagsulti nga kini anaa sa mga tabang usab.
Kini nga resipe hilabihan ka yano. Ang paggamit sa frozen spinach sa tinuud nagputol sa panahon sa pagluto. Paggamit og lab-as kung gusto nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 lb nga karneng baka, putlon ngadto sa 1/2 pulgada nga cubes
- 10 oz nga frozen, tinadtad nga spinach
- 2 15-oz nga mga lata sa nahugno nga kamatis o sarsa sa tomato
- 1 yellow nga sibuyas, tinadtad
- 2 teaspoons
- tinadtad nga ahos
- asin ug paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang karne, sibuyas, ahos, asin, ug pepper sa usa ka sudlanan nga 3 ka kilo ug tabonan sa tubig. Dad-a sa usa ka hubag, pagpakunhod sa kainit sa simmer ug sa pagtabon. Mamaligya hangtud nga ang karne malomo, mga 30 minutos.
- Kon ang karne malomo, dugangi ang frozen nga spinach. Ayaw pag-usik-usik. Sa higayon nga ang spinach mao ang loose, add 1 lata sa nahugno nga kamatis o tomato sarsa ug mix maayo. Idugang ang ikaduha nga mahimo kung imong gusto nga dugang nga pahumot sa tomato, ang spinach mo-absorb sa daghang tomato sauce.
- Padayon sa simmer alang sa usa ka oras sa ubos.
- Pag-alagad sa linuto nga puti nga bugas, pasta, o uban sa usa ka salad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 220 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 68 mg |
| Sodium | 149 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 25 g |