Kini nga mga pako sa manok adunay lainlaing matang sa kainit. Pinaagi sa pagsalig sa kabayo sa baylo nga mainit nga sarsa, kini nga mga pakpak adunay usa ka sipa nga dili mabunalan. Tino nga paborito alang sa bisan unsang okasyon. Mahimo nimong usbon ang kainit pinaagi sa pagdugang og dugang o dili kaayo nga kamunggay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2-1 / 2 pounds / 1.2 kilos nga mga pako sa manok
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga ketchup
- 1/4 nga tasa / 60 mL nga giandam nga horseradish
- duga sa usa ka lemon
- 3 ka kutsara / 45 mL nga lana sa oliba
- 2 teaspoons / 10mL nga sarsa sa Worcestershire
- 2 teaspoons / 10 mL Tabasco sarsa (opsyonal)
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
- 1/4 tasa / 60 mL patag nga dahon nga parsley, tinadtad (alang sa garnish)
Unsaon sa Paghimo Niini
Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa marinade sa usa ka gamay nga panaksan. Ibutang ang mga pako sa manok sa usa ka baga nga bag nga plastik. Idugang ang pag-marino ug isabod aron makombinar. Pag-seal sa bag ug ibutang sa refrigerator sulod sa 1-4 ka oras.
Preheat grill alang sa medium-high heat. Ibutang ang mga pako sa manok sa grill ug magluto sulod sa mga 30 minutos, us aka higayon. Sa higayon nga ang mga pako makaabot sa usa ka internal nga temperatura nga 165 degrees, kuhaon gikan sa kainit, pagadayandayan uban sa parsley ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 826 |
| Total Fat | 50 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 23 g |
| Cholesterol | 251 mg |
| Sodium | 1,691 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 80 g |