Kini nga creamy nga sabaw gihimo uban sa presko nga cauliflower, gatas, ug gamay nga sour cream o yogurt.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 dako nga puno sa cauliflower
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 medium sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 3 ka kutsara ang tanan nga katuyoan nga harina
- 3 ka tasa nga gatas
- 1 tasa sour cream (o yano nga yogurt)
- 3 ka bouillon cubes sa utanon (dugmok, o gamiton ang bouillon nga manok o granules)
- Gidibuho: tinadtad nga parsley
- Garnish: parmesan cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang cauliflower ug bungkagon ang mga bulak; pagtabon sa tubig ug alisngaw hangtud nga malumo kaayo.
- Samtang ang cauliflower mao ang steaming, sibuyas sibuyas sa mantequilla hangtud nga mahumok. Idugang ang harina sa mantikilya ug sibuyas ug magluto sulod sa pipila ka mga minuto, pagpalihok sa pagsagol nga harina ngadto sa mantikilya. Hinay-hinay pagdugang 3 ka tasa sa gatas, ang sour cream o yogurt, ug pagpalihok o pag-adto hangtud matig-a.
- Hugasi ang cauliflower ug patag sa usa ka food processor uban sa nahugno bouillon cubes o granules hangtud nga hapsay. Kung gusto, iproseso ang sagol nga gatas alang sa smoother texture. Idugang ang pureed cauliflower sa thickened gatas sagol nga ug pagpalihok sa maayo. Pag-init.
- Himuswag sa usa ka gamay nga tinadtad nga parsley ug mag-alagad uban sa keso sa Parmesan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 479 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 76 mg |
| Sodium | 1,458 mg |
| Carbohydrates | 42 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 14 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)