Ang gelatin salads - nga gitawag usab nga congealed salads - dugay na nga usa ka tradisyon sa Southern Thanksgiving dinner tables. Ikonsiderar ang pagdugang og usa ka flavorful nga prutas nga salad o gelatin salad sa imong Thanksgiving menu.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka (8 ounce) nga nahugno nga pinya
- 24 marshmallows (sukaranang gidak-on)
- 5 ka ounce nga cream cheese nga adunay pinya
- 1 1/2 ka tasang tubig
- 1 ka pakete (3 ounces) nga lemon ang gikaon gelatin
- 3/4 nga tasa grated carrots
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-ilis sa pinya; reserve juice.
- Sa usa ka gamay nga saucepan sa ubos nga kainit, ipainit ang giandam nga juice sa pinya; idugang ang mga marshmallow ug magluto samtang magsagol hangtud matunaw. Idugang ang cream cheese, pagpadok hangtud nga hapsay. Kuhaa gikan sa kainit.
- Sa laing panaksan, pagdala 1 1/2 ka tasang tubig sa usa ka hubag.
- Dissolve ang lemon flavored gelatin sa Nagabukal nga tubig; bugnaw.
- Pagsagol sa marshmallow mixture sa gelatin; tugbaw hangtud nga mapuno sa pagkaporma sa walay pildeng puti nga itlog.
- Pagpasiugda sa nahugno nga pinya ug grated carrot ngadto sa gulaman nga gelatin; ibubo ngadto sa usa ka 8-pulgadang kuwadra; guntinga ang carrot salad sa mga kwadro aron mag-alagad uban sa whipped cream, kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 594 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 18 mg |
| Sodium | 206 mg |
| Carbohydrates | 128 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |