Himua ang matam-is ug citrusy nga mga lami sa grapefruit , orange, lemon ug apog nga adunay puti nga puti nga bino o champagne aron paghimo niining presko ug hayag nga citrus nga sangria. Kini nga resipe nagsilbi sa 6, nga naghimo niini nga hingpit alang sa pagpakig-uban sa mga higala o gamay nga selebrasyon. Sayon sa pagsagol, nagkinahanglan lamang og 10 ka minutos, ug makadoble ka o makapilo sa batch alang sa dagkong mga partido.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 botelya nga puti nga bino, mahimo nimo gamiton ang uga o matam-is, pinot grigio ug riesling nga maayo ang pagtrabaho. Mahimo usab nimo gamiton ang champagne aron mahimo kining usa ka sparkling citrus sangria. Kon dili ka maggamit og usa ka tam-is nga bino , kinahanglan nimo nga dugangan ang pipila ka asukar nga makatilaw.
- 1 c. Ruby Red Grapefruit Juice
- ½ c. Grapefruit Vodka
- ¼ c. Triple Sec
- ½ grapefruit, thinly sliced
- 1 orange, nga hinay-hinay
- 2 limes, thinly sliced
- 1 lemon, thinly sliced
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa usa ka dako nga pitcher o punch bowl. Himoa kini nga pagpukaw nga maghiusa. Pag-alagad sa chilled o uban sa yelo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 109 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |