Kini nga resipe sa trout nagtawag alang sa usa ka lami nga mantikilya nga bugas nga gisudlan sa sarsa nga adunay mga bisita sa panihapon nga nangayo og segundo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 rainbow trout, mga 12-14 ounce / 340-400 g
- 1/2 ka tasa / 120 mL unsalted butter
- 2 ka lemon, nga hinay-hinay nga ginunting
- 2 tablespoons / 30 mL lemon juice
- 4 sprigs cilantro
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lab-as nga cilantro, tinadtad
- 1 teaspoon / 5 mL asin sa dagat
- Opsyonal: itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat grill alang sa medium-high heat. Matunaw ang mantekilya sa usa ka saucepan. Idugang ang lemon juice ug cilantro. Paggahin.
Preheat grill alang sa medium-high heat. Panahon sa sulod sa isda nga adunay asin ug itom nga pepper. Idugang ang 2-3 mga hiwa sa lemon, usa ka sprig cilantro, ug 2 teaspoons nga sagol nga mantikilya sa matag isda. Ibutang ang trout sa grill ug pagluto sulod sa 10-12 ka minuto, us aka higayona. Baste uban sa pagpabilin nga mantikilya salsahan sa tibuok proseso sa pagluto.
Kuhaa ug pag-alagad uban sa tinadtad nga kamatis sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 284 |
| Total Fat | 24 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 61 mg |
| Sodium | 589 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |