Ang toasted slivered almonds nga palami nga kini nga mga mantikilya nga mga cookies ug naghatag kanila og dako nga kal-ang.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa mantikilya o margarine, temperatura sa lawak
- 1 tasa granulated sugar
- 1 ka kopa nga puno sa itom nga brown sugar
- 2 ka dako nga itlog
- 1 ka kutsarita nga baking soda
- 2 tablespoons nga suka
- 4 ka tasang tanan nga harina
- 2 ka kutsara nga baking powder
- 1 tasa slivered almonds (toasted)
- 1 ka kutsarang almond extract
- 72 ka buok nga almendras (o 36 ka almendras, gilain)
Unsaon sa Paghimo Niini
Cream butter; hinay-hinay nga makadugang sa sugars, nga maayo ang pagkadaut sa medium speed sa usa ka electric hand-held mixer. Idugang ang mga itlog, maayo ang pag-compound.
Dissolve soda sa suka. Pagsagol sa harina ug baking powder; idugang ngadto sa gatas nga sagol nga gidugangan uban sa pagsagol sa suka, magsugod ug tapuson ang gisagol nga harina.
Pag-agay sa mga almirol nga almond ug almond extract.
Pagputol sa minasa nga 1 ka pulgada nga bola.
Ibutang sa ungreased cookie sheets.
Hinunoa pilia ang tibuok nga almendra o almendra sa katunga sa matag cookie.
Magaluto sa 400 ° sulod sa 8 ngadto sa 10 ka minuto o hangtud nga gamay nga browned.
Cool nga almond cookies sa wire racks.
Naghimo sa mga 6 ka dosena nga mga cookies.
Mahimo Ka Usab
Mantikilya nga Tea Cake nga adunay Brown Sugar
Mga Almond Crescents sa Monajean
Main Recipe Index
Southern Food Home
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 620 |
| Total Fat | 53 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 33 g |
| Cholesterol | 13 mg |
| Sodium | 87 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 21 g |