Kining mais nga pudding usa ka lamian nga casserole nga mais nga puno sa itlog ug gatas nga gatas. Ang pudding sa mais gipalihok sa makadaghan panahon sa proseso sa pagluto. Ang aslom magdugang sa katam-is, apan ayaw pagbiya niini o paggamit sa alternatibo nga pangpatam-is o kapuli sa kape. Kini nga classic sa Kentucky usa ka maayong pagpili alang sa usa ka Derby nga adlaw nga panihapon.
Gikan sa Beaumont Inn Chef Nick Sundberg :
"Ang us aka bisagra nga pinggan popular kaayo nga atol sa paniudto ug panihapon kada adlaw. Ang 3-step nga proseso sa pagluto ug ang paggamit sa puti nga mais naghimo niini nga lahi ug talagsaon nga bersyon sa Kentucky classic."
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga harina sa tasa
- 1 ka asin nga asin
- 4 teaspoons nga asukar
- 3 ka kutsarang mantikilya (natunaw)
- 2 ka tasa nga lab-as o frozen nga nalunas sa tibuok kernel nga mais (naluto)
- 4 ka dako nga itlog
- 4 ka tasang gatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka gamay nga buttered casserole dish, isagol ang harina, asin, ug asukar; pagsagol sa mais ug nangatunaw nga mantekilya. Pukpok ang mga itlog ug dugangan ang gatas. Pag-agay sa sinagol nga mais. Preheat hurno sa 450 degrees F.
- Ibutang sa oven sulod sa 10 minutos. Kuhaa ug pukawa ang taas nga sanga sa bungbong, nga makatugaw sa ibabaw nga kutob sa mahimo.
- Bumalik sa hurno sulod sa 10 ka minutos. Usba ang pagpalihok nga pamaagi.
- Bumalik sa hurno sulod sa 10 ka mga minuto. Usba ang pagpalihok nga pamaagi.
- Pagbalik sa hurno sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minutos, o hangtud nga ang ibabaw puno sa brown nga brown ug ang pudding lig-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 182 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 109 mg |
| Sodium | 232 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 7 g |