Kining sayon nga walay biscuit nga chocolate chip nga oatmeal cookies usa ka snap aron mahimo, ug ang dako nga ani (mga 60) hingpit aron makatagbaw sa mga bisita sa usa ka partido o bisan unsang panagtigum. Ang resipe alang sa usa ka dako nga hut-ong sa 7 ngadto sa 8 dosena nga mga cookies, apan kini mahimong makunhud sa proporsiyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasang asukar
- 1 tasa nga gatas
- 1 tasa nga kakaw
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 tasa nga peanut butter
- 1 tasa nga margarine
- 6 ka copa nga oatmeal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-mix sa margarine, asukar, gatas, kakaw ug asin, ug dad-on sa usa ka hingpit nga hubag, nga kanunay nga pagpalihok.
- Magluto alang sa 1 ka minuto.
- Kuhaa gikan sa kainit ug idugang ang nahabilin nga mga sangkap.
- Pag-agas sa hingpit ug pag-drop pinaagi sa mga spoonfuls ngadto sa waxed paper, papel nga parchment o foil.
Mahimo Ka Usab
Walay Pagkaon nga Penuche Cookies
Walay Magkaon nga Cookies nga adunay Chocolate Chips
Chocolate No Bake Candy o Cookies
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 73 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 42 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |