Kining daghag serbesa nga pastry mahimong gamiton sa profiteroles, éclairs, ug religius.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
- 1 tasa nga tubig
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 tasa nga harina (tanan nga katuyoan)
- 4 ka itlog
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka medium saucepan, matunaw ang mantekilya sa tubig. Pagdugang og asin ug harina, ug pagkutaw hangtud nga maporma ang usa ka sticky batter. Pukpok sa mga itlog, us aka usa ka higayon, hangtod nga hapsay ang batter.
Naghimo og igo nga minasa alang sa 8 medium-sized nga pastries.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 192 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 135 mg |
| Sodium | 218 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 5 g |