Ang lana sa Achiote gihimo gikan sa annatto nga binhi ug lana sa oliba. Gigamit kini sa palami ug kolor sa daghang mga plato sama sa yellow rice. Kini nga resipe yano kaayo, mahibulong ka nganong wala nimo kini sulayan kaniadto.
Mahimo nimo ibutang ang lana sa achiote sa usa ka tibud nga may hugot nga paglabaw sa temperatura sa kwarto sulod sa 4-5 ka adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga lana sa oliba
- 2 1/2 ka kutsara nga achiote seeds
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init sa lana ug mga liso sa usa ka gamay nga saucepan sa kainit sa kainit hangtud ang mga liso magsugod sa usa ka padayon nga bula.
2. Kuhaa ang saucepan gikan sa kainit ug himua ang usa ka minuto.
3. Palabihan ang lana.
Sugyot: Ayaw sobrang pag-init sa lana ug mga liso. Ang overheating magpabalik sa mga binhi ug itom nga lana. Ang lana maguba.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 510 |
| Total Fat | 57 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 41 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |