Ang Vegan Baigan Ka Bharta usa ka mashed ug Indian spiced nga talong nga talong, nga kan-on uban sa humay o mga tinapay nga Indian. Akong nakita nga bisan ang mga tawo nga naghunahuna nga dili nila gusto ang talong nga ganahan kaayo niini nga lami nga Indian dish, busa ayaw pagpanuko sa pagsulay niini. Kini nga vegetarian nga resipe sa India usab vegan. Si Baigan ka bharta, usab usahay nagsulti nga "baingan ka bjarta" usa ka paborito nga Indian Punjabi.
Tan-awa usab: Dugang nga mga vegetarian nga mga resipe sa pagkaon sa India
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana sa olibo o lana sa utanon. gibahin
- 2 nga mga eggplant, ginunting sa katunga
- 1/3 ka kutsarita
- liso sa mustasa
- 2 bay nga mga dahon
- 2 lunhaw nga mga chili, gimingaw
- 1 ka kutsarang lab-as nga luy-a, grated o minced
- 1 sibuyas, gisintang
- 2 ka kamatis, tinadtad
- 1/2 ka teaspoon nga turmeric
- 1/2 teaspoon chili powder
- 1/2 teaspoon nga mangga powder (opsyonal)
- 1/2 teaspoon garam masala (usa ka sinagol nga curry, cumin, ug coriander makahimo sa usa ka makatarunganon nga kapuli)
- dash salt, aron makatilaw
- 1/2 teaspoon nga lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga eggplants sa usa ka tablespoon lana sa oliba ug magaluto sa 400 degrees sa 20 minutos, o hangtud sa humok. Tugnaw ug kuhaa ang mga panit. Mash o komplikado hangtud nga hapsay.
- Sa nahibilin nga usa ka kutsara sa lana sa oliba, ipainit ang mga liso sa mustasa, mga dahon sa bay, mga chili, ginger ug sibuyas sulod sa pipila ka minuto.
- Idugang ang talong ug ang nahabilin nga mga sagol ug maayo ang pagkalot aron makombinar. Tugoti nga magluto sulod sa dili mokubos sa 6 ngadto sa 8 dugang nga mga minuto.
- Pag-alagad sa mainit nga bugas o tinapay sa India.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 245 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 214 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 15 g |
| Protein | 7 g |