Kini nga vegan nga brownies ginabantayan ug maayo sa pagdugang sa maple syrup. Siguroha nga ang chocolate chips nga imong gamiton dairy-free aron mahuptan kining vegan nga resipe. Kung gusto nimo ang brownies, imong higugmaon ang brownies sa vegan chocolate chip.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga lana sa utanon
- 1 tasa nga maple syrup
- 1/2 tasa nga soy gatas
- 1 tbsp. vanilla
- 2 nga harina nga harina
- 1 tasa nga kakaw
- 1 1/2 ka tasa nga asukar
- 2 tbsp. linuto sa kalaha nga powder
- 1/2 tsp. asin
- 1 tasa nga vegan chocolate chips
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pre-heat nga hurnohan sa 350 ° ug gaan nga grasa ang pan nga linuto sa kalaha.
- Pagdukdok sa lana, maple syrup, soy milk ug vanilla.
- Sa usa ka linain nga panaksan, isagol ang harina, kakaw, asukar, sinugol nga panit, ug asin.
- Pagsagol sa mga uga nga sagol uban sa basa nga mga sagol ug isagol aron makombinar. Hinay-hinay nga pil-on ang mga nuts ug chocolate chips.
- Magaluto sulod sa 30 ngadto sa 35 ka minutos. Guntinga ang mga kwadro ug tagamtamon ang brownies sa chocolate chip sa vegan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 625 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 673 mg |
| Carbohydrates | 86 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 4 g |