Nangita sa usa ka Martini nga may usa ka gamay nga jolt? Dayon imong sulayan ang Triple Espresso Martini. Kini nga gahum nga giputos sa cocktail mao ang hingpit nga lami ug medyo addicting tungod sa mix sa Triple shot Espresso Vodka, lubi ug amaretto. Sa diha nga imong idugang ang chocolate rim, kini kabahin sa pagtagbaw sa imong kusganon nga ngipon.
Usa ka butang nga imong mahibal-an sa niini nga resipe mao nga ang rum ug amaretto nga matay-og sa tingub, ug ang vodka gisi sa kini kaugalingon nga unya layered sa ibabaw. Kini nagdugang sa usa ka gamay nga pizazz bisan pa sa dugang nga trabaho.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces espresso vodka (
- Tulo ka Olibo Triple shot Espresso Vodka )
- 1 ounce
- lubi nga lubi
- 1/2 onsa
- amaretto liqueur
- Gidibuho:
- chocolate alang sa rim
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdibuho og botelya nga adunay chocolate.
- Ibubo ang rum ug amaretto ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog ug palain ngadto sa giandam nga baso.
- Iyabyab ang vodka ug layer sa baso.
(Resipe gikan sa Tulo ka Olivo nga Vodka)
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 805 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Carbohydrates | 123 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 17 g |