Ang tomato basil hummus usa ka maisog, kulbahinam nga lami sa hummus nga adunay impluwensya sa Mediteranyo. Hingpit sa piping hot pita! Dugang nga hummus nga mga resipe
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka copa nga chickpeas, hinay-hinay ug hugasan, o matumog kon gamiton nga uga
- 1 mahimo (15 ounces) ang bug-os, gipanitan nga kamatis
- 2 ka kutsara sa tahini
- 2 1/2 ka tsa nga lab-as nga lemon juice
- 2 1/2 ka lamesa nga lana sa olibo
- 1/4 teaspoon nga cumin
- 1 clove nga ahos, nahugno
- 1/2 ka asin nga asin
- 2 1/2 ka kutsara nga basil, tinadtad
Unsaon sa Paghimo Niini
Diha sa usa ka blender o sa pagkaon nga processor, isagol ang mga chickpeas. Pagdugang og kamatis, lana sa oliba, tahini, duga sa lemon, ahos, cumin, basil, ug asin hangtud nga ang mga sagol maporma nga usa ka creamy, paste-sama nga pagkaporma. Ibubo ang sinagol ngadto sa usa ka dako nga pag-alagad nga panaksan. Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa usa ka oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 295 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 134 mg |
| Carbohydrates | 40 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 12 g |